Filtre

4.494 resultater fundet
KULBEHOLDER, MITSUBISHI ASX (10-23)
16b24
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, MITSUBISHI ASX (10-23) Motor: 1.6EK4 Stel nr.: JMBXNGA1WFZC19842 Årgang.: 2015 Del nr..: OP01299 Dito nr.: 37701436 Stamkort nr.: M01559 Kilometer: 145000 OEM numre: 16b24, 16b24 16b24
525 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD C-MAX (10-->)
1870169
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD C-MAX (10-->) Motor: 1.5 TDCI Stel nr.: WF0VXXGCEVKE16344 Årgang.: 2019 Del nr..: DZ20272 Dito nr.: 25481445 Stamkort nr.: S00753 Kilometer: 175000 OEM numre: 1870169 1870169
735 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, KIA RIO UB (11-17)
319701R850
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, KIA RIO UB (11-17) Motor: 1.1 CRDI Stel nr.: KNADN515AG6754627 Årgang.: 2015 Del nr..: DZ18430 Dito nr.: 23171445 Stamkort nr.: S00360 Kilometer: 140000 OEM numre: 319701R850 319701R850
1.050 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, PEUGEOT BOXER (14-24)
16 742 502 80
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, PEUGEOT BOXER (14-24) Motor: 2.2 BLUEHDI Stel nr.: VF3YCCPAU12Y81616 Årgang.: 2024 Del nr..: DZ30292 Dito nr.: 55691445 Stamkort nr.: S00805 Kilometer: 45000 OEM numre: 16 742 502 80 16 742 502 80
700 kr.
Se detaljer
OLIEFILTER, MITSUBISHI DIVERSE ()
MZ690901
Sindal Autoophug A/S
OLIEFILTER, MITSUBISHI DIVERSE () Årgang.: 2026 Del nr..: DZ27130 Dito nr.: 37991806 Stamkort nr.: AUP18 Kilometer: 0 OEM numre: MZ690901 Filteret er af typen Spin-on" (skruefilter) og har typisk følgende specifikationer:Gevindstørrelse: M20 x 1,5.Højde: Cirka 85–87 mm.Diameter: Cirka 65–68 mm.Egenskaber: Er ofte udstyret med en anti-returventil for at beskytte motoren ved opstart."
175 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 GD (12-17)
DHF24-00010
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 GD (12-17) Motor: 1.6 CRDI Stel nr.: TMAD381UAFJ087679 Årgang.: 2015 Del nr..: GM03303 Dito nr.: 31931449 Stamkort nr.: P01228 Kilometer: 389000 OEM numre: DHF24-00010 DHF24-00010
875 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, TOYOTA AURIS (13-18)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, TOYOTA AURIS (13-18) Motor: 2.0D-4D Stel nr.: SB1ZF3JE70E009562 Årgang.: 2014 Del nr..: J49709 Dito nr.: 82321445 Stamkort nr.: L0170 Kilometer: 141000 SB1ZF3JE70E009562
613 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, RENAULT LAGUNA (01-07)
8200780950
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, RENAULT LAGUNA (01-07) Motor: 1.9DCI Stel nr.: VF1KG42B637870291 Årgang.: 2007 Del nr..: CK2101942 Dito nr.: 60431449 Stamkort nr.: L0958 OEM numre: 8200780950 VF1KG42B637870291
350 kr.
Se detaljer
LUFTFILTERKASSE , TOYOTA YARIS (15-20)
177010M060
Støvring Autoophug ApS
LUFTFILTERKASSE , TOYOTA YARIS (15-20) Motor: 1.5HYBRID / 1NZ-FXE Stel nr.: VNKKD3D340A267243 Årgang.: 2016 Del nr..: EKU48309 Dito nr.: 82241900 Stamkort nr.: F2601221 Kilometer: 175000 OEM numre: 177010M060, 177050M080 "177010M060 / 177050M080"
525 kr.
Se detaljer
KULBEHOLDER, MG EHS HYBRID (20-->)
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, MG EHS HYBRID (20-->) Motor: 1.5HYB Stel nr.: LSJA24391MN020619 Årgang.: 2021 Del nr..: MO2204413 Dito nr.: 98001436 Stamkort nr.: M01214 Kilometer: 3000 TYK + TYND RØR
875 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, SUZUKI GRAND VITARA (05-15)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, SUZUKI GRAND VITARA (05-15) Motor: 1.9DDIS Stel nr.: JSAJTD44V00207513 Årgang.: 2007 Del nr..: L86838 Dito nr.: 68371445 Stamkort nr.: L1054 Kilometer: 225000 JSAJTD44V00207513
438 kr.
Se detaljer
KULBEHOLDER, OPEL ASTRA J (09-15)
13315675
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, OPEL ASTRA J (09-15) Motor: 1.4 T Stel nr.: W0LPD8EC7B8030717 Årgang.: 2012 Del nr..: ML07660 Dito nr.: 50631436 Stamkort nr.: P00332 Kilometer: 291000 OEM numre: 13315675 , 13332193 1331567513332193
1.400 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, OPEL VIVARO 3/ZAFIRA LIFE (20-->)
9830130180
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, OPEL VIVARO 3/ZAFIRA LIFE (20-->) Motor: 2.0 HDI Stel nr.: VXEVFEHS7MZ105848 Årgang.: 2022 Del nr..: ML12044 Dito nr.: 50961445 Stamkort nr.: R00170 Kilometer: 19000 OEM numre: 9830130180 9830130180
525 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 PD (17-)
31900-J7900
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 PD (17-) Motor: 1.6CRDI Stel nr.: TMAH251AAKJ079053 Årgang.: 2019 Del nr..: ML12729 Dito nr.: 31951449 Stamkort nr.: N00263 Kilometer: 82000 OEM numre: 31900-J7900 31900-J7900
700 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD TRANSIT Forhj (14-->)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD TRANSIT Forhj (14-->) Motor: 2.0TDCI Stel nr.: WF0XXXTTGXGD16092 Årgang.: 2016 Del nr..: L80016 Dito nr.: 25751445 Stamkort nr.: L0234 Kilometer: 90000 GK21-9155-ACGK21-9155-ACSTIK 4 BEN
525 kr.
Se detaljer
Side 159 af 300

I denne kategori finder du alle vores filtre. Vi har i filtre et bredt udvalg af produkter tilgængelig, fra en lang række forskellige forhandlere.
På nuværende tidspunkt, finder du i filtre hele 4494 til salg.
Du kan i filtre finde både nye og brugte produkter. På nuværende tidspunkt, finder du i filtre, 3231 brugte produkter og 1263 nye produkter.