Filtre
4.494 resultater fundet
KULBEHOLDER, MITSUBISHI ASX (10-23)
16b24
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, MITSUBISHI ASX (10-23)
Motor: 1.6EK4
Stel nr.: JMBXNGA1WFZC19842
Årgang.: 2015
Del nr..: OP01299
Dito nr.: 37701436
Stamkort nr.: M01559
Kilometer: 145000
OEM numre: 16b24, 16b24
16b24
525 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD C-MAX (10-->)
1870169
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD C-MAX (10-->)
Motor: 1.5 TDCI
Stel nr.: WF0VXXGCEVKE16344
Årgang.: 2019
Del nr..: DZ20272
Dito nr.: 25481445
Stamkort nr.: S00753
Kilometer: 175000
OEM numre: 1870169
1870169
735 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, KIA RIO UB (11-17)
319701R850
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, KIA RIO UB (11-17)
Motor: 1.1 CRDI
Stel nr.: KNADN515AG6754627
Årgang.: 2015
Del nr..: DZ18430
Dito nr.: 23171445
Stamkort nr.: S00360
Kilometer: 140000
OEM numre: 319701R850
319701R850
1.050 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, PEUGEOT BOXER (14-24)
16 742 502 80
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, PEUGEOT BOXER (14-24)
Motor: 2.2 BLUEHDI
Stel nr.: VF3YCCPAU12Y81616
Årgang.: 2024
Del nr..: DZ30292
Dito nr.: 55691445
Stamkort nr.: S00805
Kilometer: 45000
OEM numre: 16 742 502 80
16 742 502 80
700 kr.
Se detaljer
OLIEFILTER, MITSUBISHI DIVERSE ()
MZ690901
Sindal Autoophug A/S
OLIEFILTER, MITSUBISHI DIVERSE ()
Årgang.: 2026
Del nr..: DZ27130
Dito nr.: 37991806
Stamkort nr.: AUP18
Kilometer: 0
OEM numre: MZ690901
Filteret er af typen Spin-on" (skruefilter) og har typisk følgende specifikationer:Gevindstørrelse: M20 x 1,5.Højde: Cirka 85–87 mm.Diameter: Cirka 65–68 mm.Egenskaber: Er ofte udstyret med en anti-returventil for at beskytte motoren ved opstart."
175 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 GD (12-17)
DHF24-00010
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 GD (12-17)
Motor: 1.6 CRDI
Stel nr.: TMAD381UAFJ087679
Årgang.: 2015
Del nr..: GM03303
Dito nr.: 31931449
Stamkort nr.: P01228
Kilometer: 389000
OEM numre: DHF24-00010
DHF24-00010
875 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, TOYOTA AURIS (13-18)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, TOYOTA AURIS (13-18)
Motor: 2.0D-4D
Stel nr.: SB1ZF3JE70E009562
Årgang.: 2014
Del nr..: J49709
Dito nr.: 82321445
Stamkort nr.: L0170
Kilometer: 141000
SB1ZF3JE70E009562
613 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, RENAULT LAGUNA (01-07)
8200780950
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, RENAULT LAGUNA (01-07)
Motor: 1.9DCI
Stel nr.: VF1KG42B637870291
Årgang.: 2007
Del nr..: CK2101942
Dito nr.: 60431449
Stamkort nr.: L0958
OEM numre: 8200780950
VF1KG42B637870291
350 kr.
Se detaljer
LUFTFILTERKASSE , TOYOTA YARIS (15-20)
177010M060
Støvring Autoophug ApS
LUFTFILTERKASSE , TOYOTA YARIS (15-20)
Motor: 1.5HYBRID / 1NZ-FXE
Stel nr.: VNKKD3D340A267243
Årgang.: 2016
Del nr..: EKU48309
Dito nr.: 82241900
Stamkort nr.: F2601221
Kilometer: 175000
OEM numre: 177010M060, 177050M080
"177010M060 / 177050M080"
525 kr.
Se detaljer
KULBEHOLDER, MG EHS HYBRID (20-->)
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, MG EHS HYBRID (20-->)
Motor: 1.5HYB
Stel nr.: LSJA24391MN020619
Årgang.: 2021
Del nr..: MO2204413
Dito nr.: 98001436
Stamkort nr.: M01214
Kilometer: 3000
TYK + TYND RØR
875 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, SUZUKI GRAND VITARA (05-15)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, SUZUKI GRAND VITARA (05-15)
Motor: 1.9DDIS
Stel nr.: JSAJTD44V00207513
Årgang.: 2007
Del nr..: L86838
Dito nr.: 68371445
Stamkort nr.: L1054
Kilometer: 225000
JSAJTD44V00207513
438 kr.
Se detaljer
KULBEHOLDER, OPEL ASTRA J (09-15)
13315675
Sindal Autoophug A/S
KULBEHOLDER, OPEL ASTRA J (09-15)
Motor: 1.4 T
Stel nr.: W0LPD8EC7B8030717
Årgang.: 2012
Del nr..: ML07660
Dito nr.: 50631436
Stamkort nr.: P00332
Kilometer: 291000
OEM numre: 13315675 , 13332193
1331567513332193
1.400 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, OPEL VIVARO 3/ZAFIRA LIFE (20-->)
9830130180
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, OPEL VIVARO 3/ZAFIRA LIFE (20-->)
Motor: 2.0 HDI
Stel nr.: VXEVFEHS7MZ105848
Årgang.: 2022
Del nr..: ML12044
Dito nr.: 50961445
Stamkort nr.: R00170
Kilometer: 19000
OEM numre: 9830130180
9830130180
525 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 PD (17-)
31900-J7900
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER, HYUNDAI I30 PD (17-)
Motor: 1.6CRDI
Stel nr.: TMAH251AAKJ079053
Årgang.: 2019
Del nr..: ML12729
Dito nr.: 31951449
Stamkort nr.: N00263
Kilometer: 82000
OEM numre: 31900-J7900
31900-J7900
700 kr.
Se detaljer
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD TRANSIT Forhj (14-->)
Sindal Autoophug A/S
BRÆNDSTOFFILTER KONSOL, FORD TRANSIT Forhj (14-->)
Motor: 2.0TDCI
Stel nr.: WF0XXXTTGXGD16092
Årgang.: 2016
Del nr..: L80016
Dito nr.: 25751445
Stamkort nr.: L0234
Kilometer: 90000
GK21-9155-ACGK21-9155-ACSTIK 4 BEN
525 kr.
Se detaljer
Side 159 af 300
I denne kategori finder du alle vores filtre. Vi har i filtre et bredt udvalg af produkter tilgængelig, fra en lang række forskellige forhandlere.
På nuværende tidspunkt, finder du i filtre hele 4494 til salg.
Du kan i filtre finde både nye og brugte produkter. På nuværende tidspunkt, finder du i filtre, 3231 brugte produkter og 1263 nye produkter.